SupplyLOGO CatalogText

كادا می‌خواهد با استفاده از داده‌ و اطلاعات استاندارد كالا، جریان‌اطلاعاتی موجود در زنجیره تامین كشور را مدیریت كرده و تعامل میان كسب‌وكارهای مختلف را تسهیل بخشد. به‌ همین دلیل كادا به‌ منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتركین كادا و در عین حال كاهش هزینه‌ها و افزایش مقرون به صرفه‌گی، راه‌حل‌های خود را در قالب سرویس عرضه می‌كند. اما چرا سرویس؟ چرا كادا متفاوت از نسل ابزار رایج موجود در بازار عمل كرده است؟

تفاوت نسل ابزار رایج در بازار و نسل سرویس ارائه شده توسط كادا در ادامه توضیح داده می‌شود.

در نسل ابزار، سازمان‌های كاربر مجبور هستند هزینه توسعه ابزار را نیز در كنار سایر هزینه‌های آموزش، مشاوره و كدگذاری پرداخت نمایند.

به دلیل هزینه‌ زیاد خرید ابزار كدگذاری، سازمان‌های كاربر باید بودجه مشخصی را برای پروژه‌ كدگذاری اقلام مشخص و تصویب نمایند كه این امر خود منجر به زمان بر شدن فرایند اخذ قرارداد میگردد.

به دلیل نصب ابزارها به صورت جداگانه در هر سازمان كاربر، دسترسی سازمان‌ها به پایگاه‌های داده و اطلاعات استاندارد به صورت محلی بوده و امكان استفاده از داده‌های استاندارد و به‌روز وجود ندارد.

اگر ابزار خریداری شده پاسخ‌گوی نیاز سازمان كاربر نباشد، بدین معنا است كه سازمان ابزاری را خریداری كرده كه هیچ ارزش افزوده‌ای برای وی به همراه نداشته است.

ممكن است سازمان كاربر تنها به بخشی از قابلیت‌های ابزار نیاز داشته باشد اما مجبور است یا هزینه آن را به صورت كامل پرداخت كند یا هزینه سفارشیسازی آن را بپذیرد.

سازمان كاربر به اجبار باید هزینه پشتیبانی و نگهداری و دسترسی به داده‌های به‌روز و نسخه‌های جدید ابزار را پرداخت نماید.

امكان استفاده از تجارب تیم مركزی متخصص ابزار و استفاده از داشته‌ها و دانسته های اطلاعاتی آن‌ها برای سازمان كاربر در نسل ابزار وجود ندارد.

مزایای ارائه سرویس را میتوان از سه دیدگاه هزینه‌ای، سازمانی و سیستمی بررسی نمود.
  • كادا هزینه‌ای برای توسعه ابزار خود دریافت نمیكند. بنابراین هزینه‌ای كه پرداخت میكنید تنها براساس میزان مصرف شما از سرویس‌های كادا محاسبه می شود.
  • در صورت عدم استفاده از سرویس‌های كادا و یا عدم تطابق سرویس‌های كادا با نیاز شما، هزینه‌ای برایتان ایجاد نمیشود و فقط آشنایی حرفه‌ای با سامانه‌های تولید داده فنی اقلام و یا كدگذاری اقلام برای سازمان شما حاصل شده است.
  • شما میتوانید هزینه استفاده از سرویس‌های كادا را بسته به میزان مصرف خود از سرویس در قالب فاكتورهای ماهیانه و یا سایر قالب‌های قابل قبول پرداخت نمایید.
  • سرویس‌های كادا برای مشتركین كادا در اندازه‌های مختلف و با تعداد اقلام كالایی مختلف سفارشی شده است. بنابراین استفاده از سرویس‌های كادا حتی برای آن دسته از مشتركین كادا كه دارای سازمان های كوچك با تعداد اقلام كم می باشند نیز مقرون‌به صرفه است.
  • در نسل سرویس، شما براساس نیاز خود از سرویس‌های كادا استفاده كرده و آموزش میبینید. بنابراین دانش كدگذاری به صورت تخصصی در سازمان شما باقی میماند.
  • با وجود این كه فرمان دست شماست و با استفاده از آموزش‌های لازم میتوانید كارشناسی و نظارت بر استفاده از سرویس‌های كادا در سازمان خود را هدایت كنید، اما كادا شما را تنها نمیگذارد و همچنان بر صحت و دقت ورود داده‌های شما نظارت كرده و راهنماییتان میكند.
  • كادا از تجارب ایجاد شده در كدگذاری اقلام كالایی در سایر سازمان‌های "مشترك كادا" استفاده كرده و داده‌های استاندارد خود را به صورت پیوسته بهبود داده و به روز میكند. بدین ترتیب امكان استفاده از تجارب و اطلاعات استاندارد به روز در كادا برای شما فراهم میشود.
  • كادا امكان اتصال به شبكه مركزی و بانك‌های داده و اطلاعات استاندارد را برای كلیه مشتركین كادا فراهم كرده و بدین ترتیب شما میتوانید علیرغم حفظ مالكیت و محرمانگی اطلاعات اقلام كالایی خود، از اطلاعات همزمان، به‌روز و استاندارد كادا استفاده نمایید.
  • سرویس‌‌های كادا قابلیت سفارشیسازی دارند و میتوانید بسته به نیاز خود از آن‌ها استفاده نمایید.
  • یكی از اهداف اصلی كادا تسهیل تعامل كسب‌وكارهای مختلف در زنجیره تامین ملی و بین‌المللی است. بنابراین میتوانید از زبان مشترك و استاندارد كادا برای تعامل سیستمی با تامین‌كنندگان/مشتریان ملی و بین‌المللی استفاده كنید.

قوانین استفاده از سایت كادا

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است

Powered by Cadagroup.ir © تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت کارسازان فراداده ایرانیان میباشد